Get Up to 40% OFF New Furniture Deals * Limited time only.

زبان بدن در فروش

زبان بدن در فروش

حتما تا به امروز بارها و بارها در مورد زبان بدن و تکنیک های غیر کلامی شنیدید و مشتاق هستید اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید. خبر خوب اینکه جای خوبی اومدید J وبسایت جامع یه کارِنو به عنوان پایگاهی برای افزایش مهارت های زندگی، بطور کامل و البته ساده، زبان بدن را به شما توضیح خواهد داد.

من یکی از طرفداران پر و پا قرص فیلمهای صامت هستم. منظورم همون فیلمهای سیاه و سفید قدیمیه که بازیگراش بدون اینکه صحبت کنند، دو سه ساعت سرگرممون میکردند. در واقع، بهترین مثال برای زبان بدن که یک تکنیک غیر کلامی هم محسوب میشه، همین فیلمهای صامت هست. جالبه بدونید که انسان ها از کودکی بدون اینکه حتی حرفهای پدر و مادر و اطرافیان را متوجه بشن، زبان بدن را یاد میگیرن و حتی خودشون هم از زبان بدن برای انتقال خواسته هاشون به بقیه استفاده میکنن!

اگر زبان بدنی وجود نداشت، به راحتی متوجه مفهوم فیلمهای صامت نمیشدیم. از اسطوره های فیلمهای صامت که مهارت ویژه ای در تکنیک های غیر کلامی و زبان بدن داشتند میتونم به چارلی چاپلین، باستر کیتون، هارولد لوید، استن لورل و اولیور هاردی (همون لورل هاردی خودمون) اشاره کنم. این بازیگران توانمند این قابلیت را داشتند که ساعتها بدون دیالوگ مارا سرگرم خودشون کنند.

گمون کنم تا اینجای کار متوجه شدید چرا با فیلمهای صامت و چارلی چاپلین و سایر هنرپیشه های مطرح این فیلمها شروع کردم. میخوام اینو بگم که دانستن زبان بدن، تمرین کردن مداوم و استفاده به موقع و بجا از اون میتونه باعث ایجاد موقعیت های مثبت و منجر به موفقیت های بزرگی در زندگیتون بشه. اگر ویدئوهایی که از شخصیت های بزرگ و افراد موفق در دنیا پخش میشود را با دقت ببینید متوجه مهارت آنها در استفاده از زبان بدن دست ها، زبان بدن پاها، نحوه ایستادن در موقعیت های مختلف، نحوه دست دادن با افراد و سایر مهارت های غیر کلامی آنها خواهید شد و به بیان دیگه، این افراد بدون دلیل به شخصیت های موفق و مطرح دنیا تبدیل نشدند.

 چرا باید در مورد زبان بدن بدانیم؟

در دنیای امروز اگر قصد دارین به یه انسان جذاب و خاص تبدیل بشین توصیه میکنم استاد زبان بدن شوید. جالبه بدونید که تحقیقات نشون داده که در هر ارتباطی که برقرار میکنید، کلام شما تنها 7 درصد بر فرد مقابلتون تاثیر ایجاد میکند! 38 درصد دیگر مربوط به لحن کلام شماست و زبان بدن شما در حین صحبت، 55 درصد از میزان تاثیر گذاریتون بر فرد یا افراد مقابل را تشکیل میدهد!

زبان بدن

این قدرت زبان بدن در برقراری ارتباط موثر است که نباید به راحتی از اون بگذرید. اصلا هیچ میدونید که چه اتفاقی میافته وقتی با حسن نیت با دوست، همسر، شریک کاری و یا یکی از اعضاء خونوادتون صحبت میکنید اما دست آخر متوجه میشید منظور شما رو بد متوجه شده و باعث اختلاف میشه؟ یا میدونید چرا گاهی اوقات در یک جمع، یکی دو نفر همیشه حرفشون به کرسی میشینه و یا اینکه به راحتی اصطلاحا مجلس و دست میگیرن و همه با گوش جان به حرفاشون گوش میکنن؟ یکی از مهمترین دلایل این اتفاق، اینه که این افراد خواسته یا ناخواسته استاد زبان بدن هستند و از این مهارت غیر کلامی برای جلب توجه بیشتر و همچنین انتقال صحبت های خود به دیگران استفاده میکنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *