Get Up to 40% OFF New Furniture Deals * Limited time only.

آموزش آسان پایتون !

آموزش آسان پایتون !

اگه صفحه درباره من و خونده باشین متوجه شدین که بنده فارغ التحصیل دکتری مدیریت هستم و تا سال ۱۳۹۷ هیچی از برنامه نویسی نمیدونستم.

تصمیم گرفتم مهاجرت کنم و متوجه شدم با رشته مدیریت کار سختی برای کار در اروپا کانادا و امریکا دارم و در عوض بعد از کلی تحقیق متوجه شدم رشته برنامه نویسی و علی الخصوص زبان برنامه نویسی پایتون به شدت بازار خوبی در خارج از کشور داره.

این شد که بلافاصله شروع کردم به یادگیری این مهارت خاص و پولساز!

اما سوال اینجاست که با توجه به حجم زیادی از آموزش های پایتون در اینترنت چرا منم تصمیم گرفتم این کارو انجام بدم؟!

پاسخش خیلی سادست: بالای ۹۰ درصد دوره های آموزشی پایتون توسط برنامه نویس ها تدریس میشه که پیشفرض آنها این است که کسانی که آموزش می بینند با الگوریتم های برنامه نویسی و سایر مهارت های کامپیوتر آشنایی دارند. خب مسلما این کار را برای کسانیکه فارغ التحصیل رشته ای غیر از کامپیوتر و آی تی هستند بسیار سخت میکند.

من در آموزش های خودم فرض را بر این قرار دادم که مخاطبم هیچ اطلاعاتی از کامپیوتر و برنامه نویسی ندارد و یا اینکه اطلاعات او به مهارت های استفاده از ویندوز محدود می شود.

حالا اگه شما هم جزو این دسته از افراد هستید و قصد دارید در مدت زمان کوتاهی به این مهارت دست پیدا کنید با من همراه بشید.

پیشنهاد میکنم مقاله چرا باید پایتون بخونیم و حتما مطالعه کنید. در اونجا گفتم که چرا پایتون رو انتخاب کردم و بازار کار و حقوق مزایای این زبان برنامه نویسی در ایران و خارج از ایران چگونه است.

0
نفر محتوای مطالب ما را پسندیدند
0
نفر در این دوره ثبت نام کرده اند
0
نفر مشاوره خصوصی دریافت کرده اند

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.